Fotokurz, jak rychle a snadno vyvolávat fotografie v Adobe LIGHTROOM

Fotokurz Adobe LIGHTROOM - začátečník

Fotokurz, jak rychle a snadno vyvolávat fotografie v Adobe LIGHTROOM

FOTOEXPEDICE hlavní rozcestník --- více informací, fotografií a REGISTRACE --- KLIKNI SEM

Speciální verze fotokurzu s Adobe Lightroom zaměřená na individuální přístup k žákům.

Fotokurz je dvodenní s ubytováním a polopenzí, viz propozice.

Fotokurz Adobe LIGHTROOM základ vás naučí:

• import fotografií,
  • správu fotografií v katalogu,
  • rychlou a přesnou cestu pro třídění, výběr, značkování fotografií,
  • celý proces vyvolání fotografie,
  • vyvolávat fotografie, aby získaly kontrast, obloha kresbu, stíny hloubku a celá fotografie dynamiku,
  • odšumování fotografie pomocí masky v Lightroom,
  • připravit fotografii pro publikování na internetu a pro tisk,

Cena zahrnuje:

• Práci lektora pro vás na místě
  • Osobní konzultace nad vašimi fotografiemi na místě

Co se naučíte

Donesete si domů data a bez problémů a rychle je naimportujete do Lightroom, otagujete, zpracujete, promažete, upravíte křivky, přípravíte na tisk nebo publikování na facebook nebo internet. Vše rychle, efektivně a snadno.

Lektor
Lektorem kurzu je Martin Kamín, šéfredaktor časopisu FOCUSmagazine a vydavatel největších fotografických klubů pro fotoaparáty Canon a Nikon u nás a na Slovensku.

Martin vede pro členy klubů fotografické photoworkshopy, fotoexpedice, besedy a fotografická setkání. Píše recenze, testuje, zkouší nové techniky a je nadšeným a denním uživatelem Lightroomu. Navštívil a fotografoval i v rámci fotoexpedic v USA, Islandu, Velké Británii, Španělsku, Francii, Itálii, Německu, Belgii, Holandsku, Rakousku, Chorvatsku, Řecku, Turecku, Skotsku, Izraeli, Maroku, Indii, Nepálu a pochopitelně v Česku. Nefotografuje jen krajiny, ale zajímá jej hlavně reportáž a dokument.