Přihlásit

NEJSTE PŘIHLÁŠENI

Když se zaregistrujete a přihlásíte, získáte možnost komentovat, vkládat fotografie, nahlížet do katalogu fotoaparátů a objektivů a mnoho dalších výhod.

Inzerce Google

Náhodná fotografie
Nejvíce bodů tento týden
Nejvíce bodů tento měsíc
Poslední fotografie
Nejvíce komentářů

Rozdíl mezi...

V kategorii

Jsem foto-začátečník a tak bych prosil o radu. Můžete mi někdo vysvětlit rozdíl mezi Adobe Lightroom, Elements a Photoshop CS5 a třeba Photoshop 7.0 CE? Přijde mi to tak nějak všechno dost podobný a nevím, co bych si měl pořídit, co už je zbytečné a co naopak třeba nedostatečné. Momentálně pracuji se Zonerem 14. Dá se to k něčemu z toho přirovnat? Dík za odpovědi.

Obrázek uživatele PetrES

Adobe Lightroom - je primárně pro zpracovaání syrových formátů RAW, dávkové zprac. pak je podružné je něaká správa fotešk možnost exportů ... Elements je ořezaný Photoshop - pro jednoduchou úpravu fotek, bohužel mi nevyhovoval ani na nouzovou práci, protože má jiné klávesové zkratky a vůbec ergonomie ovládání trochu odlišná Photoshop 7.0 CE je starší verze Photoshopu CS5, asi to nejlepší co je pro upravu nevektorové grafiky dostupné. Zoner 14 bych přirovnal k tomu Elementu s fukcemi Lightroomu. Rozhodně to není špatný program.

Fotobazar pouze registrovaným

Na tomto místě se registrovaným a přihlášeným fotografům zobrazuje fotobazar.