Přihlásit

NEJSTE PŘIHLÁŠENI

Když se zaregistrujete a přihlásíte, získáte možnost komentovat, vkládat fotografie, nahlížet do katalogu fotoaparátů a objektivů a mnoho dalších výhod.

Inzerce Google

Náhodná fotografie
Nejvíce bodů tento týden
Nejvíce bodů tento měsíc
Poslední fotografie
Nejvíce komentářů

jak dostat fotky do pc

V kategorii

Dobrý den, babičce jsme na aukci koupili starší fotoaparát Power Shot A40 s kartami CompactFlash (Pretec). Bohužel, nedostali jsme k němu instalační CD a původní majitel už ho taky nemá. PC nemá otvor na CF karty a připojení přes USB nefunguje (PC na foťák nereaguje). Na netu jsem našla info o ovladačích atd, ale nevím, které přesně stáhnout. Mám Windows Vista. Pokoušela jsem se nějaké ovladače instalovat, ale pokaždé vyžadovaly CD. Díky za každou radu, přeji hezký den. :-)

Obrázek uživatele zadow

Dobrý deň, fotoapáraty Canon trpia jedným neduhom, totiž, do PC sa nehlásia cez USB ako Mass Storage, teda ako každý iný bežný USB disk, či Flash disk, ale iným protokolom - PTP. Toto bol však problém len u Windows série XP a starších. Pokiaľ máte Windows Vista, tie uz tento protokol problémov rozoznajú - mám overené. Trochu sa obávam najhoršieho - totiž, že aparát bude poškodený. Možný spôsob ako overiť, kde je problém, je nasledovný:

- vyskúšajte pripojiť kúpený fotoaparát k inému počitaču so systémom Vista alebo novším, ak sa aparát bez problémov v systéme objaví, chyba je vo Vašom PC. Ak sa fotoaparát nezobrazí ani v druhom počítači, vyskúšajte krok dva - pripojte k vášmu PC nejaký iný Canon fotoaprát, o ktorom viete, že bez problémov funguje, ak sa vo Vašom PC zobrazí, žiaľ potvrdí Vám to, že zakúpený fotoaparát je nejakým spôsobom vadný a zrejme Vám zostane len, buď prístroj vrátiť alebo navštíviť servis

Prajem pekný deň. Radovan Čihák

Obrázek uživatele JOHAN 1967

koupě čtečka karet. bez problémů načte jakýkoli starý či nový pc kartu jako new disk

Fotobazar pouze registrovaným

Na tomto místě se registrovaným a přihlášeným fotografům zobrazuje fotobazar.