Přihlásit

NEJSTE PŘIHLÁŠENI

Když se zaregistrujete a přihlásíte, získáte možnost komentovat, vkládat fotografie, nahlížet do katalogu fotoaparátů a objektivů a mnoho dalších výhod.

Inzerce Google

Náhodná fotografie
Nejvíce bodů tento týden
Nejvíce bodů tento měsíc
Poslední fotografie
Nejvíce komentářů

Eos Utility

V kategorii

Ahoj jsem tu novy, tak pokud dotaz existuje tak me k nemu pripadne navedte dekuji. Hledal jsem to v software ale tam jsem nic podobneho nenasel.

Nyni k memu problemu a to s fotoaparatem A520 a EOS 500D. Chtel jsem nafotit nejaky svuj portret pres eos utility ale bohuzel je to vse sede a nejde na to tudiz click. Problem nejspis bude ze moje win xp nemaj ovladac. Lec bohuzel zadny ovladac jsem na strankach nenasel. Resp ano ale ten neslo nainstalovat. Jsou nejake moznosti?

Obrázek uživatele jizapo

No s A520 ti asi EOS utility nepojede. Pokud ti nefachá ani s EOS 500D, pak doporučuji korektní odinstalaci EOS utility a pomocí CD dodaného s EOS500D znovu korektně proveď celou instalaci. Pak připoj foťák pomocí USB kabelu a mělo by to vše fungovat bez problému. Ten ovladač se ti nainstaluje z toho CD. Poznáš to tak, že po zapojení USB kabelu do aparátu a jeho následném zapnutí se ti otevře EOS utility automaticky samo.

Fotobazar pouze registrovaným

Na tomto místě se registrovaným a přihlášeným fotografům zobrazuje fotobazar.