Pozvánka: FOTOEXPEDICE Kladská a Mariánské lázně

Pošlete tento článek známým

Vydáno: 26. 6. 2014

FOTOEXPEDICE Kladská a Mariánské lázněPřipravili jsme pro vás členy našich fotoklubů další dva termíny FOTOEXPEDICE Kladská a do Mariánských lázní. Každy rok 2x jezdíme do této rešelinové oblasti, abychom společně v nádherné přírodě na západu Česka udělali typické fotografie pro místní podnebí.

Na FOTOEXPEDICI se naučíte pracovat s korekcí expozice, přechodovým a polarizačním filtrem, probereme kompoziční pravidla a úplným začátečníkům poradíme samozřejmě v používání fotoaparátu.

Pro letošek jsme vypsali druhý termín na 19.10.2014 a na příští rok 23. 5. 2015. Co vám nabídne FOTOEXPEDICE Kladská a Mariánské lázně a virtuální prohlídku včetně příkladu fotografií si můžete prohlédnout a přečíst přímo na fotoexpedičních stránkách.

FOTOEXPEDICE KLADSKÁ A MARIÁNSKÉ LÁZNĚ