NEJSTE PŘIHLÁŠENI

Když se zaregistrujete a přihlásíte, získáte možnost komentovat, vkládat fotografie, nahlížet do katalogu fotoaparátů a objektivů a mnoho dalších výhod.

Inzerce Google

Fujifilm hledá promotéry a fotografické nadšence

Pošlete tento článek známým

Vydáno: 22. 8. 2013
Autor: redakce

Fujifilm clubDíky úzké spolupráci našeho fotografického Clubu se společností FUJIFILM se nám dostalo několika informací, které se vám snažíme tímto předal co nejdříve. Společnost Fujifilm Europe GmbH v ČR hledá nové lidi do svých řad, máte na to jen 8 dní! Více informací v článku.

Fujifilm X-M1Pokud fotografujete s fotoaparáty FUJIFILM, máte jednodušší úlohu, ale obě nabídky jsou myslíme určeny fotografickým nadšenců, kteří se snadno pohybují na internetu, mají zájem předávat své zkušenosti a nadšení ostatním fotografům, rádi jsou mezi ostatními fotografy na workshopech apod.

Hledá se přispěvatel na blog Fujifilm týmu

Hledá se promotér při prodeji fotoaparátů Fujifilm

Fotobazar pouze registrovaným

Na tomto místě se registrovaným a přihlášeným fotografům zobrazuje fotobazar.